رنگ مو

رنگ کردن مو آقایان تفاوت هایی با رنگ کردن مو‌بانوان دارد.اکثر آقایان دوست ندارند کسی متوجه رنگ شدن مو هاشون بشه.سالن آرایش مردانه پرشیا با استفاده ازرنگ مو مخصوص آقایان این امکان را فراهم میکند که رنگ مو با کیفیت بالا و طبیعی جلوه کند.

بعضی از آقایان مو های خود رو رنگ میکنن تا موهای سفید از‌بین بره و جوان تر دیده بشن. در این مورد آرایشگاه پرشیا مو هارو به ۲شیوه رنگ میکند:
۱: کامل رنگ‌میشه.یعنی کل مو ها مشکی یا قهوه ای یا هر رنگی که خود مو قبل از سفید شدن بوده رنگ میشه.
۲: ۵۰٪ از مو های سفید رنگ میشه . این روش برای افرادی مناسب هست که به هیچ عنوان مایل نیستند کسی متوجه رنگ شدن مو هاشون بشه. با این روش مو ها به یکباره مشکی نمیشه و فقط درصدی از مو‌ها تیره میشه و البته اکه میتوان ۵۰٪ یا کمتر یا بیشتر از موهای سفید را رنگ کرد که بستگی به تمایل مشتری داره . این یک روش خیلی حرفه ای میباشد که در سالن آرایش پرشیا انجام میشود.

رنگ مو جو گندمی :
این رنگ مو در بین آقایان خیلی محبوب میباشد.بعضی از آقایان تمایل دارند تار موهای سفید در بین موهاشون داشته باشن که اصطلاحأ به این رنگ مو ،جو گندمی گفته میشود. آرایشگاه پرشیا با استفاده از مواد درجه۱ رنگ و مش این امکان را فراهم میکند تا مو ها به طور کاملأ طبیعی مش سفید انجام بشه .

رنگ مو فانتزی :
مش سفید پراکنده، مش تکه ای، سفید کردن کامل مو‌ها به طور یکدست ، مش سیلور،…از خدمات فوق حرفه ای آرایشگاه مردانه پرشیا میباشد.

ضمنأ تمامی رنگ مو ها ،قهوه ای، مشکی، سفید، تیره،روشن،زیتونی،جو‌گندمی،… در سالن آرایش مردانه پرشیا با استفاده از مواد رنگ و مش درجه۱ و پرسنل فوق حرفه ای انجام پذیر میباشد.