پروتز مو

پروتز مو‌شیوه ای جدید برای رهایی از کچلی یا کم پشت بودن موی سر است که طرفدار های زیادی را به خود جذب کرده. در این روش از هیچگونه ابزار پزشکی یا درمانی استفاده نمیشود. هیچگونه برش ، برداشت، بخیه،زخم،... ایجاد نمی شود. کل مدت زمان کار ۲الی ۳ ساعت میباشد.

در این روش از موی طبیعی انسان که بر روی توری مخصوص نسب شده است استفاده میشودوبا چسب مخصوص پروتز بر روی سر نصب میشود. بدون هیچگونه درد ویا حساسیتی.

سالن آرایش مردانه پرشیا نحوه نصب پروتز را به مشتریان خود آموزش میدهد تا برای ترمیم پروتز اگر زمان مراجعه به آرایشگاه را نداشتند خودشان در منزل این کار را انجام دهند. (منظور از ترمیم،تعویض چسب پروتز میباشد که تقریبأهر ۱۰ روز یکبار انجام میشود)

از آنجایی که سایز سر ،جنس و رنگ مو هرفردمتفاوت است ، پروتز مومتناسب بافرم سر،رنگ و جنس مو و اندازه کچلی موهابرای فرد تهیه میشود.

پس از نصب پروتز امکان تمام فعالیت های روز مره،کاری و ورزشی وجود دارد. به عنوان مثال:دوش گرفتن،باشگاه رفتن،استخر رفتن،...

نکته بسیار بسیار مهم:پروتز مو جنس های متفاوتی دارد(مصنوعی،طبیعی). متأسفانه بعضی از افراد سود جو از الیاف مصنوعی استفاده میکنند که باعث پائین آمدن کیفیت و عمر پروتز میشود ، ولی پروتزی که از موی طبیعی تهیه شده باشد قابلیت سشوار کشی و اتو زدن و حتی رنگ کردن مو را دارد وعلاوه بر اینکه عمر بیشتری دارد کاملأ طبیعی جلوه میکند. پس در انتخاب جنس پروتز حتمأ دقت کنید. لازم به ذکر است که پروتز مو در آرایشگاه پرشیا از موی ۱۰۰٪ طبیعی استفاده میشود.