خدمات پوست و زیبایی

خدمات پوستی و زیبایی سالن آرایشی پرشیا:

  • ماسک های صورت به جهت از بین بردن جوش های سر سیاه،لایه برداری، شاداب سازی پوست که با استفاده از ماسک های بلک،اسکراب(شنی)،حوله ای،بخور صورت و پیلینگ انجام میشود.
  • متعادل سازی پوست صورت برای مجالس و مهمانی ها.
  • جوان سازی پوست
  • ماساژ و ریلکسینگ صورت
  • دارای انواع مختلف،بهترین و با کیفیت ترین دستگاه های ساکشن و بخور صورت.
  • وکس برای از بین بردن موهای زائد صورت.

ماسک بلک چیست؟

در ماسک بلک‌از نوعی زغال فعال استفاده شده که در صنعت پزشکی به عنوان مادهای قوی برای جذب مواد سمی استفاده میشود. زمانی که از ماسک بلک استفاده میکنید کربن فعال موجود در این ماسک تمامی گردو غبار وکثیفی های پوست را به خود جذب کرده واز پوست جدا میکند و همچنین منافذ پوست را کوچکتر میکند. همچنین ماسک بلک لایه برداری قوی است که باعث از بین بردن سلول های مرده ی پوست میشود. از این ماسک برای از بین بردن چربی اضافه ی پوست،جوش و آکنه استفاده میشود. از محصولات مشابه میتوان به گلد ماسک(gold mask) یا ماسک شفاف(بی رنگ)اشاره کرد که دارای خواص مشابه و بی نظیری هستند. همچنین از ماسک بلک میتوان فقط برای یک‌ ناحیه ی خاص و برای از بین بردن جوش و لک استفاده کرد برای مثال روی بینی،پیشانی و..

ماسک اسکراب(شنی)

این ماسک جهت پاکسازی عمیق پوست از آلودگی ها و از بین بردن جوش های سرسیاه تهیه شده است. دانه های اسکراب موجود در این ماسک باعث جدا شدن سلولهای مرده پوست از سطح پوست می­شود و پوست شفاف­تر و درخشان­تر میشود . وجود اسیدهای میوه هایی از نظیر آلفا هیدروکسی اسید موجود در کیوی که در این ماسک وجود دارد باعث می­شود علاوه بر رطوبت رسانی به پوست سرعت نوسازی پوست نیز افزایش یابد. این ماسک غنی از مواد طبیعی و کائولن می­باشد که چربی اضافی پوست را جذب کرده، جوش های سر سیاه را از بین می­برد و منافذ پوست را کوچکتر می­نماید و پوست را شفاف و با طراوت می­کند. استفاده ی مداوم از ماسک اسکراب(شنی) باعث پر شدنحفره های پوست و یک دست شدن پوست و درخشان شدن پوست میشود. همچنین باعث از بین بردن دائمی چربی پوست های چرب میشود.
توصیه میشود در هفته۱الی ۲بار بسته به نظر متخصص از این ماسک ها استفاده شود و فراموش نشود که صورت باید با آب ولرم رو‌به خنک‌شسته شده وبلافاصله بعد از اسکراب از ماسک های نرم کننده و‌خنک‌کننده استفاده شود.

ماسک حوله ای و بخار برای صورت

این نوع ماسک نوعی مراقبت و شاداب سازی و جوان سازی پوست به شمار میرود که

  • منافذ پوست را باز میکند
  • سلول های مرده ی پوست را از بین میبرد
  • مفید برای از بین بردن انواع جوش ها است.
  • پوست را جوان و شاداب می سازد.

پیلینگ صورت

پیلینگ به معنی برداشتن لایه های سطحی از روی پوست است. که به این عمل لایه برداری سطحی گفته می شود. توسط پیلینگ صورت لایه ای سطحی که شامل سلول های مرده ،جوش،جای جوش و لکه های قهوه ای روی پوست هستند برداشته میشود. بعد از انجام پیلینگ مشکلاتی مانند: کدر بودن پوست،زبر بودن پوست، منافذ باز پوست و چروک های ریز از بین رفته و پوست شما شاداب و با طراوت میشود. لازم‌به ذکر است که پیلینگ شامل ۳نوع مختلف سطحی،متوسط و عمیق است.

ساکشن پوست صورت

با بهترین و با کیفیت ترین نوع دستگاه ساکشن صورت که با قدرت مکندگی بالا و بدون آسیب رساندن و رد و اثر بر روی پوست شما تمامی محتویات اضافی داخل پوست از جمله انواع جوش ها و موهای زائدی که در داخل پوست رشد میکنند را مکیده و از بین مبرد.