مقالات آرایشی

مدل مو مردانه سال 97

سالن آرایش مردانه پرشیا با عرض تبریک سال نو و آرزوی سالی خوب و خوش ، در مورد مدل موی مردانه سال ۹۷ به عرض میرساند که، برای داشتن مدل موی به روز در این سال بهتر است که از مدل های کوتاه و ترجیحأ دور موی خالی شده استفاده کنید.

از آنجایی که فصل گرما را در پیش رو داریم،مدل مو های کوتاه به روز تر و پر طرفدارتر میباشد. از بلند کردن موها در سال ۹۷ اجتناب کرده و مدل های کوتاه و کلاسیک را انتخاب کنید.

پیشنهاد ما برای مدل مو سال۹۷ ، بغل موهای کوتاه ولی نه خیلی سفید، روی موها سایز متوسط و کمی خورد و حالت موها متناسب با فرم سر و صورت انتخاب شده و به طور کلاسیک حالت داده شود. ضمنأ استفاده از ته ریش کوتاه برای افراد بالای ۱۸ سال توصیه میشود.

کمی برنزه کردن پوست به زیبا تر دیده شدن این مدل مو نیز کمک میکند، به خاطر داشته باشید که این مدل مو با توجه به فرم و سایز سر و صورت طراحی و اجرا میشود تا بیشترین کیفیت را داشته باشد.
کاربرد برس حرارتی

برس حرارتی ابزاری جدید در صنعت آرایشگری می باشد که با این وسیله به راحتی میتوان موهای خود را شانه کرد و به دلیل حرارتی که برس دارد، به طور هم زمان هم کار سشوار را انجام میدهد و هم کار اتو مو ، مو ها هم شانه شده و هم صاف و لخت میگردد. این دستگاه برقی به راحتی قابل حمل واستفاده می باشد به این دلیل، مناسب استفاده در مسافرت میباشد. بیشترین استفاده این برس برای مو های بلند است

برس حرارتی در سالن آرایش پرشیا نیز موجود می باشد

لازم به ذکر است که این وسیله به دلیل حرارت کنترل شده ای که دارد ،در صورت استفاده غلط باعث آسیب و یا سوختگی پوست و مو نمیشود و همچنین وزن سبک این دستگاه در مقایسه با سشوار بسیار قابل توجه میباشد.نکات گریم داماد

گریم داماد با توجه به فصل انجام میشودچون شرایطی مانند بارش باران،شرجی بودن،گرما،تعریق،میزان استرس و حتی سرد بودن هوا در استفاده از مواد مصرفی برای گریم بسیار موثراست.پس لذا نمیتوان از همان لاتکس،کرم گریم و فیکساتوری که در زمستان و یا هوای شرجی استفاده میشوددر گرما و شرایط تعریق زیاد استفاده کرد.

نوع مواد مصرفی و رنگ پوست داماد و تم روشن و یاتیره را براساس فصل،رنگ لباس داماد استفاده میکنند نه به دلخواه گریمور ویا هرآنچه که داماد مد نظر داشته باشد.(برای مثال نمیتوان در زمستان با کت و شلوار سفید رنگ گریم روشن و سفید به اصطلاح whiteوRose استفاده نمود.

در ارتباط با اصلاح داماد باید یکهفته قبل از مراسم کوتاهی مو انجام شود تا با ۲الی ۳ بار استحمام جا بیفتد و خودش را نشان دهد و فقط در روز مراسم مرتب کردن،آنکارد خط ریش و پشت گردن انجام شود تا زیباتر و بهتر شود.مدل مو مردانه خامه ای

مدل مو مردانه خامه ای, همانطور که میدانید انتخاب مدل مو از مهمترین مسائل مربوط به زیبایی ظاهر است و بسیار حائز اهمیت است. مدل مو مردانه خامه ای کوتاه و مدل مو خامه ای بلند از محبوب ترین مدل موهای مردانه می باشند که به آن میپردازیم. به همین دلیل پیشنهاد ما به شما مشاهده انواع مدل های مو پسرانه خامه ای و مردانه جدید و شیک است که همراه با مدل های جدید سال برای شما مقاله زیبایی در زمینه تقویت کننده های مو ، سلامت و سبک زندگی قرار میدهیمماسک بلک چیست

در ماسک بلک‌از نوعی زغال فعال استفاده شده که در صنعت پزشکی به عنوان مادهای قوی برای جذب مواد سمی استفاده میشود.

زمانی که از مایک بلک استفاده میکنید کربن فعال موجود در این ماسک تمامی گردو غبار وکثیفی های پوست را به خود جذب کرده واز پوست جدا میکند و همچنین منافذ پوست را کوچکتر میکند.

همچنین ماسک بلک لایه برداری قوی استکه باعث از بین بردن سلول های مرده ی پوست میشود.

از این ماسک برای از بین بردن چربی اضافه ی پوست،جوش و آکنه استفاده میشود.

از محصولات مشابه میتوان به گلد ماسک(gold mask) یا ماسک شفاف(بی رنگ)اشاره کرد که دارای خواص مشابه و بی نظیری هستند.

همچنین از ماسک بلک میتوان فقط برای یک‌ناحیه ی خاص و برای از بین بردن جوش و لک استفاده کرد برای مثال روی بینی،پیشانی و..